Kurucu Hakkında

Kurucu Hakkında

Hedefbir Teknik kurucusu Türkiye’nin metropol şehri olan İstanbul’da 1990 yılında İstanbul’da su tesisatı işleri yapan köşk sıhhi tesisat firmasında işe başladı ve ilerleyen yıllarda tesisatçı firmalarda usta olarak çalıştı. 2001 yılında İma paslanmaz çelik makina imalatı yapan fabrikada kaynakçı usta olarak görev aldı. 2002 yılında ise Rusya 'da Novbit İmarus adında kurulan bir fabrikaya mavi yaka personel yetiştirmek için yaklaşık bir yıl kadar orada kaldı.

Türkiye’ye geri döndükten bir süre sonra İma Çelik’ten ayrıldı. Burada makina imalat ve mekanik sistemler konusunda kendisini yetiştirdi ve onun için oldukça faydalı bir çalışma dönemi oldu.

Ayçel Paslanmaz Makina Sanayi firmasında bir yıl çalıştıktan sonra ayrıldı ve asıl mesleği olan tesisat sektörüne dönüş yaptı.

Piyasadaki bazı sıhhi tesisat, kat kaloriferi ve doğalgaz tesisatı yapan firmalarda çalıştı.

2006 yılında doğal gaz boru kaynakçası belgesini alarak taşeronluk yaptı.

Çeşitli tesisat ve doğalgaz firmalarının; doğalgaz ana kolon ve iç tesisat işlerini yaptı ve piyasadaki kendi müşterilerine ait konut, villa, fabrika, iş merkezi, avmler gibi işyerleri için tadilat, dekorasyon ve tamirat işleri yaptı.

2011 yılında Universal Enerji firmasını üç ortak olarak kurdu. Isı pompasında kendi markalarını yarattılar ve tamamen yerli malı olarak hava kaynaklı ısı pompası ürettiler. 11 adet üretim ve uygulama yapıldı. 2012 yılında ise ortağı olduğu firmadan kendi kararıyla ayrıldı.

İstanbul Sancaktepe’deki elit sitelerde mekanik teknisyeni ve havuz operatörü olarak çalıştı. 2014 yılında Sancaktepe Belediyesi yarı olimpik yüzme havuzlu ve 21 ayrı branşta spor yapılan Mustafa Öncel Spor Kompleksi'ne de genel (elektrik, mekanik ve teknisyen ve havuz operatörü) teknik personel olarak 2017 Şubat ayına kadar çalıştı.

Ayrıldıktan sonra İstanbul Sancaktepe’de açılan 444DÖNER firmasının Sancaktepe şubesine ait doğal gaz boru hattı ve tesisat tadilatlarını yaptı.15 Nisan itibari ile Fethiye ilçesinde yaşamaya başladı.

Fethiye ilçesinde Akarca mahallesindeki NG Property Services firmasında havuz operatörü olarak çalıştı.

15 Kasım 2017 itibari ile yine kendi işletmesi olan Hedefbir Teknik Servis'i kurdu.

Sertifika & Belgeler

Yılların meslek birikimini ilgili kurum ve kuruluşlar aracılığıyla belgelendirdik. İşinizin uzman ellerde olduğunu unutmayın!
Şimdilik 50 civarında sertifikaya sahibiz.

Belgelerimize göz atın
English