Hakkımızda

Şirket Hakkında

Hedefbir Teknik ailesi olarak; su ve kalorifer tesisatları, tamirat ve tadilat işlerinizde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten onur duyarız..

Türkiye’nin metropol şehri olan İstanbul’da 1990 yılından bu yana su, kalorifer, doğalgaz, tesisat, tamirat, tadilat, dekorasyon vs. gibi işlerdeki edindiğimiz tecrübelerimizle hizmetinizdeyiz.

Doğalgaz ana kolon ve iç tesisatları (Sanayi işletme, sanayi mutfak, konut ve avm gaz tesisatları)
Mekanik tesisat iklimlendirme kanal tesisat ve havalandırma kanalları vs.

Fethiye bölgesi Kale banyo (Batarya, armatür, duş teknesi, duş kabini, levabo montaj tamirat ve yedek parça) ürünleri yetkili servis bayisiyiz.
Havuz bakım tamirat tadilat işletme konularında teknik kadromuzla hizmetinizdeyiz. Bahçe bakım ve peyzaj işlerinizde hizmetinizdeyiz.

AMAÇ / HEDEF
Fethiye bölgesinde sıhhi tesisat, kalorifer tesisat, havuz ve bahçe bakım işlerinde kurumsal şekilde örnek olabilecek boyutlarda bir işletme olmak.

Misyon & Vizyon

Misyon

Hedefbir Teknik Tesisat ailesi olarak kaliteli ürün ve hizmetler sunmak, topluma ve çevreye karşı saygılı olmak, müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetini sağlayarak, etik değerler çerçevesinde doğru ve dürüst çalışmak, yasal düzenlemelere ve standartlara uygun hareket ederek verimli ve sürdürülebilir iş sonuçlarına ulaşmaktır.

Vizyon

Vizyon

Düşünmek, yetiştirmek, imal etmek, her zaman saygın ileri giden bir örnek işletme olmak. Müşterilerimiz veli nimetimizdir

Sertifika & Belgeler

Yılların meslek birikimini ilgili kurum ve kuruluşlar aracılığıyla belgelendirdik. İşinizin uzman ellerde olduğunu unutmayın!
Şimdilik 50 civarında sertifikaya sahibiz.

Belgelerimize göz atın
English